Godziny otwarcia: Pon-Czw: 7:00 - 19:00 Pt: 7:00 - 20:00 So: 8:00 - 20:00 Nd: 10:00 - 18:00

Porady

stworz-atrakcyjna-prywatna-przestrzen-dzieki-betafence

Stwórz atrakcyjną prywatną przestrzeń dzięki Betafence

Podczas tworzenia atrakcyjnej prywatnej przestrzeni nasi eksperci od ogrodzeń często słyszą pytanie: a co z moimi sąsiadami? Właściciele domów potrzebują rozwiązania zapewniającego prywatność, które jednocześnie zadowoli ich sąsiadów. Większość ogrodzeń ma przednią i tylną stronę i nie zawsze jest to ten sam wzór, jednak HoriZen Prime oferuje nowoczesne panele dekoracyjne, które wyglądają tak samo po obu stronach, co sprawi, że staną się lubianym elementem wzbogacającym okolicę.

Zobacz więcej
jak-skutecznie-zabezpieczyc-drewno-i-plyty-drewnopochodne-przed-ogniem-fobos

Jak skutecznie zabezpieczyć drewno i płyty drewnopochodne przed ogniem - FOBOS?

Stosując drewno jako materiał budowlany należy pamiętać, że niezaimpregnowane drewno lub płyty drewnopochodne, jako materiał łatwopalny, w kontakcie z ogniem mogą się przyczyniać do rozwoju pożaru i rozgorzenia. Z perspektywy bezpieczeństwa pożarowego drewnianych konstrukcji ważne jest zrozumienie, w jakim celu wykonujemy impregnację ogniochronną.

Zobacz więcej
dobry-zestaw-do-malowania-wnetrz-co-powinien-zawierac

Dobry zestaw do malowania wnętrz - co powinien zawierać?

Malowanie wnętrz jest jednym z podstawowych etapów prowadzenia prac remontowych i wykończeniowych. Jest stosunkowo proste, dlatego wiele osób zabiera się do tego samodzielnie. Przed przystąpieniem do działania warto sięgnąć po kompletny zestaw do malowania Barracuda, w którym znajdą się wszystkie niezbędne akcesoria malarskie. Dzięki nim praca przebiegnie pomyślnie, a efekt okaże się imponujący. Co powinien zawierać taki zestaw?

Zobacz więcej
kronopol-osb3-sf-b-niezapalna-plyta-budowlana-stop-fire-do-zastosowan-w-budynkach-uzytecznosci-publicznej

Kronopol OSB/3 SF-B niezapalna płyta budowlana Stop Fire do zastosowań w budynkach użytecznosci publicznej

Pożarem nazywamy niekontrolowany w czasie rozkład termiczny materiałów palnych. W przeciwieństwie do spalania kontrolowanego ognia w piecu lub w kominku, pożar jest zjawiskiem przebiegającym żywiołowo. Niekontrolowany pożar rozpoczyna się, gdy jego zródło np. niedopałek papierosa, czy łuk elektryczny, dostarczy energii wystarczającej do zapalenia się następnego palnego materiału.

Zobacz więcej
najlepsze-nalesniki-zrob-je-razem-z-malymi-szefami-kuchni-oraz-firma-galicja

Najlepsze naleśniki? Zrób je razem z małymi szefami kuchni oraz firmą Galicja!

Przed nami kolejna kulinarna przygoda z marką Galicja. Po pysznych jagodowych muffinkach przyszła kolej na równie smaczne naleśniki z twarożkiem i sosem malinowym. Razem z nami nasi mali pomocnicy – Hania i Olivier. Będzie pysznie i wesoło. Film został zrealizowany w Hotelu**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness https://www.slonecznyzdroj.pl/

Zobacz więcej
wybor-masy-szpachlowej-do-spoinowania-plyt-g-k

Wybór masy szpachlowej do spoinowania płyt g-k

Nieodłącznym elementem prac wykończeniowych w systemie suchej zabudowy jest spoinowanie płyt gipsowo-kartonowych. Działanie to wymaga doświadczenia, odpowiednich produktów i narzędzi. Jest to jeden z ważniejszych etapów mocowania płyt – prawidłowo wykonane spoinowanie płyt g-k pozwala uniknąć pęknięć na połączeniach.

Zobacz więcej
nowe-warunki-techniczne-obiektow-czy-twoj-dom-je-spelnia

Nowe Warunki Techniczne obiektów - czy Twój dom je spełnia?

Projektowanie i wykonywanie obiektów budowlanych prowadzi się według konkretnych zasad. Warunki Techniczne określają, w jaki sposób budować i użytkować obiekt, żeby był bezpieczny oraz możliwie najbardziej neutralny dla środowiska. Wraz z początkiem 2021 weszły w życie nowe Warunki Techniczne, które niosą ze sobą zmiany w kilku działach. Nas najbardziej interesują przepisy dotyczące izolacji termicznej dachu i całego budynku.

Zobacz więcej
parkiet-wiosenna-renowacja

PARKIET - wiosenna renowacja

Posadzka w postaci stylowego parkietu, który został ułożony przed laty, może być najbardziej atrakcyjnym elementem aranżacji wnętrza. Zanim jednak będziemy się nim cieszyć, trzeba go odnowić. Jaki sprzęt i produkty będą konieczne do tych prac?

Zobacz więcej

Gwarancja jakości
naszych produktów

Zakupy w systemie
ratalnym

Oferujemy zakupy
telefoniczne

Transport
na terenie całej Polski

PSB Mrówka Psary
ul. Główna 1C, 51-180 Wrocław-Psary
Telefon: +48 783 944 448
E-mail: mrowkapsary@hortico.pl